Haberler

Promosyon metal kalemler
En kullanışlı ve en ekonomik promosyon ürünleri arasında olan metal kalemler, firmaların promosyon verirken tercih ettiği ürünlerin en başında gelmektedir. Ürettiğimiz promosyon metal kalemler, 1. Sınıf kalite olup, uzun ömürlüdür. Tükenmez kalem çeşitleri arasında, 30’a yakın bir birinden farklı metal kalemler bulabilirsiniz. Ayrıca dokunmatik metal kalemleri de incelemeyi unutmayın....
Devamı
Promosyon teknolojik ürünler
Bluetooth kulaklık, powerbank çeşitleri, USB flash bellek, wireless şarj aletleri, akıllı saatler gibi onlarca teknolojik ürünler grubuna sahip olan Beste promosyon, bu konuda hazırladığı tüm promosyonlar kendi resmi ithalatıdır. Özellikle son yıllarda, standart promosyon ürünleri dışına çıkıp, müşterilerine Teknolojik Ürünler vermek isteyen firmalar, promosyon anlayışında çığır açmıştır. Biz de...
Devamı
Promosyon şapkalar ve tekstil ürünleri
Beste promosyon ürünleri arasında yer alan ve en popüler promosyon ürünleri listesinin başında gelen Şapkalar ve tekstil ürünleri, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda üretilmektedir. Şapka modelleri, bahçıvan tulum, Anorak yelek, T-shirt, Mont, Boydan tulum gibi tekstil ürünleri üzerine logonuzu bastırıp, promosyon olarak üretebiliriz. Bu ürünlerin bedenleri ve renkleri sizin isteğinize bağlı olup, en az alım adetleri standarttır.
Devamı
Promosyon kalemlikler
Müşterileriniz için çok farklı, klas ve karizmatik bir promosyon düşünüyorsanız, ürünlerimiz arasında yer alan kalemlikler bölümünü detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. %100 deri üretim olan promosyon kalemlikler, en kaliteli malzemeden üretilmiş olup, çok farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir. Promosyon ürünleri verdiğiniz zaman, o ürünün sizi temsil ettiğini unutmayın. Ve sürekli kullanılabilen bir ürün tercih etmelisiniz. Kalemlik, bu ürünlerden biridir.
Devamı
Promosyon Geri Dönüşümlü Ürünler
Klasik promosyon ürünleri yerine, müşterilerinizi şaşırtmak ve farklılık yaratmak istiyorsanız, geri dönüşümlü promosyon ürünleri sayfamızda yer alan ürün grubuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Üzerine logo ya da yazı baskısı yapılabilen notluk ve değişik setlerden oluşan geri dönüşümlü ürünler, promosyon dünyasına farklı bir renk katmıştır. Yapışkan notluk ve tükenmez kalemden oluşan ürün setine, talebiniz üzerine farklı ürünler de eklenebilmektedir.
Devamı
Promosyon kalem seti
En çok talep gören promosyon ürünleri arasında yer alan kalem setleri, bir birinden değişik modelleri, renkleri ve ürün malzemeleri ile Beste Promosyon farkı ile, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Tekli, ikili, kutulu, kutusuz, alüminyum veya talep ettiğiniz malzemeden üretim yapabilmekteyiz. Kalemler üzerine desenli baskı dahil, istediğiniz her türlü yazı ya da logo baskısı yapılabilir. Dilerseniz kalem seti kutusu üzerine de baskı yapılabilmektedir.
Devamı
Duvar saati
Firmanız için hazırlayacağınız promosyon ürünleri arasında tercih yapamıyorsanız, promosyon duvar saatleri modellerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Gümüş boncuklu kadran, Gümüş metalik kadran, Alüminyum çerçeveli, Kabartma kuşe kadran, Altın metalik kadran, Ahşap kaplama, gümüş kaplama gibi onlarca bir birinden farklı model ve değişik renk seçenekleri ile üretilen duvar saatleri modellerimiz, promosyon olarak seçeceğiniz en iyi ürün olacağından hiç şüpheniz olmasın.
Devamı
Promosyon Defter
Önemli günler için yaptırmak istediğiniz promosyon ürünleri arasında, defterlerin önemli bir yeri vardır. Çünkü defterler, en sık kullanılan ve işe yarayan promosyon ürünlerinden biridir. Beste promosyon olarak ürettiğimiz defterler arasında kapaklı, suni deri, kalemlikli, iç cepli, desenli defterler yer almaktadır. Standart yaprak sayısının haricinde, sizden gelecek talepler doğrultusunda defter yaprağı sayısı ayarlanabilmektedir.
Devamı
Promosyon Anahtarlık
Metal,plastik,derili anahtarlıklar başta olmak üzere birçok farklı anahtarlık üretimi yapabilmekteyiz. Oval, kare, küçük, büyük ve istediğiniz her renkte üretim yapıyoruz. Firmanızın ya da istediğiniz her hangi bir organizasyonun logosunu anahtarlık üzerine baskı yapabiliriz. Promosyon olarak müşterilerinize hediye edebilir veya kurumsal eşantiyon olarak dağıtabilirsiniz. Promosyon ürünleri arasında en çok talep gören anahtarlıklar, isteğinize göre tek ya da çift yüzeye baskı yapılabilmektedir.
Devamı
Promosyon Ajandalar
Ajanda ve organizer siparişleriniz için onlarca farklı seçenek ile hizmetinizdeyiz. Promosyon ürünleri arasında en çok talep gören promosyon ajandalar, sizin isteğiniz üzere üretilmektedir. Organize, spiralli ajan, standart ajanda, suni derili ajanda, kapaklı ajanda, defterler, hesap makineli, metal kilitli gibi birçok farklı model arasından tercih yapabilirsiniz. Ajandalar, talep edilen ebat ve renge göre hazırlanmaktadır.
Devamı
Copyright © 2019 | bestepromosyon.com